Jan Nožička - Photography
Jan Nožička - Photography
Jan Nožička - Photography

Vítejte na mých stránkách

Rád bych vás pozval k prohlídce snímků, které jsem v poslední době pořídil, a ukázal vám krásu života, tak jak ho vnímám já…
Pokud vás některá z fotografií osloví natolik, že byste jí chtěli mít na své zdi, nebo ji někomu darovat, můžete si některou z vybraných fotografií i objednat.
Věřím, že vám mé fotografie budou dělat radost po mnoho dalších let.

Zobrazit více

Krajina

Fotografování krajiny se poslední dobou stalo mým neoblíbenějším tématem, které mi krom objevování přírody nabízí i velmi příjemný únik do světa klidu a ticha - zejména brzo ráno, pokud se mi podaří vstát.

1 2 3

Jak pro vás
zprostředkuji tisk fotografie?

Dát digitální fotografii fyzický rozměr je fascinující proces. Na výběr je široká škála materiálů, které dodají fotografiím neobvyklý a neotřelý vzhled.

Zobrazit více
Jan Nožička - Photography

Jan Nožička
Photography

Jmenuji se Jan Nožička a fotografování se věnuji od roku 2007. Z počátku jsem se věnoval zejména portrétní fotografii, která mě naučila pracovat se správný světlem, rozvíjela mé schopnosti v oblasti tvořivosti i následné editaci, ale hlavně mi umožnila poznat mnoho velmi zajímavých a inspirativních lidí. Mé fotografie bylo možné vidět na několika výstavách (zejména charitativních) v Praze, Hradci Králové či Libereckém kraji. Některé fotografie byly publikovány i v internetových médiích resp. časopisech. Ačkoliv hlavním objektem mého zájmu jsou i nadále lidé, tak poslední dobou významně inklinuji i k fotografování krajiny. V hledání inspirativních míst a transformaci jejích krás do obrazové podoby. Fotografování nevnímám primárně jako zdroj přijmu, ale zálibu, ve které se snažím neustále zdokonalovat a posouvat se vpřed.

Pokud jste dočetli až sem a má tvorba Vás zaujala, můžete si některý ze snímků zakoupit, například v podobě obrazu, nebo mě kontaktovat a domluvit si své vlastní focení…
Jan Nožička - Photography
info@photonozicka.cz +420 704 445 953